Forum Bractwa Czapki Studenckiej UJ

In varietate unitas! - W różnorodności jedność!

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2012-12-13 13:29:31

 AMK

Magister Minus

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 30

I want to play a game...

W te wakacje w Lyonie trafiłam na akcję, którą w skrócie można nazwać "niedzielne popołudnie z grami planszowymi" (niestety tylko na ostatnią godzinę, ale i tak fajnie było). Organizatorzy zorganizowali gry, w które można było zagrać za darmo, wygrzewając się jednocześnie w promieniach ciepłego słoneczka na nabrzeżu. Gry były najróżniejsze, od chińczyka i warcabów do planszowych wersji "Gry w tron" czy "Świata dysku". A dzisiaj zobaczyłam na ulicy Lubicz sklep i wypożyczalnie gier planszowych.

Co myślicie o zorganizowaniu podobnego popołudnia z grami? Niekoniecznie wygrzejemy się w promieniach słonecznych o tej porze roku na bulwarach nad Wisłą, ale Buda była by miła ku takim zbożnym celom.

Skryci miłośnicy Cthulhu, którzy jawnie noszą czapki, a może tak sesyjkę z Przedwiecznym?

Offline

 

#2 2012-12-14 00:01:35

kumdo

Moderator

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 49

Re: I want to play a game...

artefakt organizuje wieczor z planszowkami co wtorek

Offline

 

#3 2012-12-14 10:50:12

 AMK

Magister Minus

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 30

Re: I want to play a game...

Antoni mnie uświadomił w tej kwestii. W każdym razie dalej mi to nie odbiera chęci na jakieś Cthulhu-granie^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.makietyibitewniaki.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.kamratki.pun.pl www.ziip2012.pun.pl www.narutoarea.pun.pl